Japanese

Originální kolekce inspirovaná samotným Japonskem, šperky jsou vyrobeny z ručně malovaných Japonských porcelánových korálků a onyxu nejvyšší kvality spolu s pravým červeným korálem. Energie jen pro Vás.

Japanese Počet produktů: 5

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
 • 499,00 Kč

  Onyx a červený korál s ručně malovanými porcelanovými korálky přímo z Japonska. Onyx nás vede k sebekontrole a cílevědomosti. Onyx má velký vliv na současný život, prosvětluje ho, ukazuje správný směr a odstraňuje strach a obavy z neznámého. Červený korál, nás učí, že každá, i ta sebemenší maličkost má na světě své místo a svůj význam. Ve svém spojení nás...

  499,00 Kč
 • 1 299,00 Kč

  Tři náramky z polodrahokamu onyxu, červeného korálu, s japonskými porcelánovými korálky, spolu s dřevěným modlitebním náramkem. Souprava náramků, která zaujme každého:) Onyx nás vede k vážnosti, sebekontrole a cílevědomosti. Podporuje vnitřní koncentraci a pokoru.

  1 299,00 Kč
 • 599,00 Kč

  Onyx a červený korál s ručně malovanými porcelanovými korálky přímo z Japonska. Zavírání je ve vyrobeno ze stříbra - Ag 925. Onyx nás vede k vážnosti, sebekontrole a cílevědomosti. Energie z Japonska pro Vás!

  599,00 Kč
 • 599,00 Kč

  Onyx a červený korál s ručně malovanými porcelánovými korálky přímo z Japonska. Onyx nás vede k sebekontrole a cílevědomosti. Má velký vliv na současný život, prosvětluje ho, ukazuje správný směr a odstraňuje strach a obavy z neznámého. Červený korál, nás učí, že každá, i ta sebemenší maličkost má na světě své místo a svůj význam. Ve svém spojení nás...

  599,00 Kč
 • 999,00 Kč

  Onyx nás vede k vážnosti, sebekontrole a cílevědomosti. Podporuje vnitřní koncentraci a pokoru.

  999,00 Kč
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek