O nás

Ritual Jewels navrhuje, vyrábí a prodává ručně zhotovené šperky z vysoce kvalitních polodrahokamů jakosti I. s certifikáty. Rádi Vám navrhneme a vyrobíme šperk dle Vašich přání, zašlete nám seznam polodrahokamů, rozměry Vašeho zápěstí a my Vám obratem navrhneme a vyrobíme šperk, který budete nosit jenom Vy. Jsme začínající šperkařská firma a Vaše spokojenost je naším cílem.
Značka ritual Jewels má tři základní kolekce, které ji představují ji a to kolekci Nature, Pure a Energy. Kolekce Nature oslavuje originalitu přírody ve své podstatě. Reprezentují ji hlavně krásné říční perly s polodrahokamy v diamantovém brusu, které podtrhují krásu přírodních materiálů. Kolekce Pure svým minimalistickým ztvárněním šperku vyzdvihuje kouzlo jednotlivých polodrahokamů. Již dle samého názvu kolekce Energy je zřejmé, že ztělesňuje energii skrytou v polodrahokamech po celá tisíciletí. Tato kolekce je doplněna o buddhistické symboly s jasným významem.
Každý šperk v sobě nese poselství, které ochraňuje svého majitele. Síla a energie jednotlivých kamenů působí léčivě a harmonizačně na tělo i duši. Je možné nosit kombinaci více náramků najednou. Forma kuličky též není bez významu, reprezentuje harmonii a plnou vyváženost. Kuličky podporují dosažení vlastní rovnováhy, vnitřního klidu, souladu a pochopení. Forma kruhu, do nějž se jednotlivé kuličky v náramku uzavírají, je symbolem dokonalosti a úplnosti. Vedle této obecné symboliky a formy mají energetické náramky specifické kvality, jimiž každý jednotlivý kámen působí na svého majitele.
Všechny naše šperky mají různá poselství. Přímo pro nadaci „Daruj vlasy“ jsme navrhli a vyrobili kolekci z křišťálu, který je už od dávných časů považován za symbol rovnováhy a čistoty a býval používán k výrobě talismanů, což dokazují nálezy křišťálových sošek již z 8.-12. tisíciletí př. Kr. Ve starověké římské říši se prodávaly velké krystaly z Alp pod názvem zkamenělý led a třeba Tibeťané používali křišťál jako lék na rány. Křišťál je nejúčinnější a univerzální léčivý krystal, který zesiluje energii a pomáhá k harmonii.

15874641_1753045471683006_7265167895118714925382_1711345822519638_73900772568587