Tibetský náramek štěstí z onyxu, citrinu a záhnědy

Nový produkt

Náramek plný pozitivní energie, který přináší harmonii a klid. Posiluje nervy, vnitřní pokoru a koncentraci. V dnešní uspěchané době působí proti únavě a pomáhá posilovat nervy.

Více informací

599,00 Kč

Více informací

Onyx nás vede k vážnosti, sebekontrole a cílevědomosti. Onyx má velký vliv na současný život, prosvětluje ho, ukazuje správný směr a odstraňuje strach a obavy z neznámého. 

Citrín, z latinského názvu „citrinus" - „žlutý jako citron." Ochránce aury majitele. Polodrahokam, který v sobě uchovává sluneční energii. Svému majiteli předává teplo, energii a zvyšuje jeho tvůrčí schopnosti. Citrín přináší energii do všech úrovní života. Jakožto ochránce aury funguje jako systém včasného varování, čímž poskytuje svému nositeli vždy dostatek času k akci na vlastní obranu. Blahodárně působí při chronickém únavovém syndromu a posiluje nervový systém.

Záhněda přináší úlevu od strachu a navozuje stav klidu. Zvyšuje abstraktní myšlení, harmonii, schopnost prosadit získané poznatky a žít reálně. Posiluje nervy, tiší bolesti, uvolňuje napětí.